Food/table: Difference between revisions
From MiiWiki
Jump to navigationJump to search
mNo edit summary |
MeltanFlood (talk | contribs) (Added moldy bread) |
||
Line 389: | Line 389: | ||
|Side dishes | |Side dishes | ||
| | | | ||
|- | |||
|[[File:TL Food Moldy bread sprite.png]]{{center|Moldy Bread}} | |||
|$0.20 | |||
|Side dishes | |||
|- | |- | ||
|[[File:TL Food Mushroom sprite.png]]{{center|Mushroom}} | |[[File:TL Food Mushroom sprite.png]]{{center|Mushroom}} |