Food/table: Difference between revisions
From MiiWiki
Jump to navigationJump to search
PinkYoshiFan (talk | contribs) mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 207: | Line 207: | ||
|[[File:TL Food Baked beans sprite.png]]{{center|Baked beans}} | |[[File:TL Food Baked beans sprite.png]]{{center|Baked beans}} | ||
|$3.50 | |$3.50 | ||
|Side dishes | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:TL Food Baked potato sprite.png]]{{center|Baked potato}} | |||
|$5.00 | |||
|Side dishes | |Side dishes | ||
| | | | ||
Line 302: | Line 307: | ||
|[[File:TL Food Fresh spring rolls sprite.png]]{{center|Fresh spring rolls}} | |[[File:TL Food Fresh spring rolls sprite.png]]{{center|Fresh spring rolls}} | ||
|$5.90 | |$5.90 | ||
|Side dishes | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:TL Food Fried egg sprite.png]]{{center|Fried egg}} | |||
|$1.70 | |||
|Side dishes | |Side dishes | ||
| | | |