Stuff/Clothing table: Difference between revisions
From MiiWiki
Jump to navigationJump to search
PinkYoshiFan (talk | contribs) (Neksdor done) |
PinkYoshiFan (talk | contribs) (done) |
||
Line 199: | Line 199: | ||
!Required Level | !Required Level | ||
!Cost | !Cost | ||
!Defense | !Defense boost | ||
!Image | !Image | ||
|- | |- | ||
Line 388: | Line 388: | ||
!Required Level | !Required Level | ||
!Cost | !Cost | ||
!Defense | !Defense boost | ||
!Image | !Image | ||
|- | |- | ||
Line 576: | Line 576: | ||
!Required Level | !Required Level | ||
!Cost | !Cost | ||
!Defense | !Defense boost | ||
!Image | !Image | ||
|- | |- | ||
Line 1,161: | Line 1,161: | ||
!Cost | !Cost | ||
!Defense boost | !Defense boost | ||
!Image | !Image | ||
|- | |- | ||
|Kitten Suit | |Kitten Suit | ||
Line 1,349: | Line 1,349: | ||
!Cost | !Cost | ||
!Defense boost | !Defense boost | ||
!Image | !Image | ||
|- | |- | ||
|Training Costume | |Training Costume | ||
Line 1,537: | Line 1,537: | ||
!Cost | !Cost | ||
!Defense boost | !Defense boost | ||
!Image | !Image | ||
|- | |- | ||
|Student Lab Gear | |Student Lab Gear | ||
Line 1,721: | Line 1,721: | ||
===[[Tank]]=== | ===[[Tank]]=== | ||
{|class="wikitable table-green mw-collapsible mw-collapsed sortable" | {|class="wikitable table-green mw-collapsible mw-collapsed sortable" | ||
!Name | !Name | ||
!Required | !Required Level | ||
!Cost | !Cost | ||
!Defense boost | !Defense boost | ||
!Image | !Image | ||
|- | |- | ||
| | |Training Tank | ||
| | |1 | ||
| | |100 | ||
| | |1 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Wooden Tank | ||
| | |2 | ||
| | |140 | ||
| | |5 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Cardboard Tank | ||
| | |3 | ||
| | |210 | ||
| | |10 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Fancy Tank | ||
| | |4 | ||
| | |310 | ||
| | |13 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Polka-Dot Tank | ||
| | |5 | ||
| | |430 | ||
| | |18 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Toy Tank | ||
| | |6 | ||
| | |570 | ||
| | |22 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Patchwork Tank | ||
| | |7 | ||
| | |730 | ||
| | |26 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Woolly Tank | ||
| | |8 | ||
| | |920 | ||
| | |30 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Camo Tank | ||
| | |9 | ||
| | |1100 | ||
| | |35 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Billiard Tank | ||
| | |10 | ||
| | |1300 | ||
| | |40 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Macho Tank | ||
| | |11 | ||
| | |1600 | ||
| | |43 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Rusty Tank | ||
| | |12 | ||
| | |1900 | ||
| | |48 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Octopus Tank | ||
| | |13 | ||
| | |2200 | ||
| | |52 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Heart Tank | ||
| | |14 | ||
| | |2500 | ||
| | |56 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Brick Tank | ||
| | |15 | ||
| | |2900 | ||
| | |61 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Tiger Tank | ||
| | |17 | ||
| | |3700 | ||
| | |70 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Super Tank | ||
| | |19 | ||
| | |4600 | ||
| | |78 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Camo Tank II | ||
| | |21 | ||
| | |5500 | ||
| | |88 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Hero Tank | ||
| | |23 | ||
| | |6600 | ||
| | |96 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Watermelon Tank | ||
| | |25 | ||
| | |7800 | ||
| | |106 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Ice Tank | ||
| | |27 | ||
| | |9000 | ||
| | |114 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Graffiti Tank | ||
| | |29 | ||
| | |10000 | ||
| | |124 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Steampunk Tank | ||
| | |32 | ||
| | |12000 | ||
| | |137 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Lacquered Tank | ||
| | |35 | ||
| | |15000 | ||
| | |151 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Titanium Tank | ||
| | |38 | ||
| | |17000 | ||
| | |164 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Neon Tank | ||
| | |41 | ||
| | |20000 | ||
| | |179 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Acropolis Tank | ||
| | |44 | ||
| | |23000 | ||
| | |193 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Disco Ball Tank | ||
| | |47 | ||
| | |27000 | ||
| | |208 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |||
|- | |||
|Legendary Tank | |||
|50 | |||
|30000 | |||
|222 | |||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |||
|- | |||
|Ragged Tank | |||
|N/A | |||
|50 | |||
|0 | |||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|} | |} | ||
===[[Princess]]=== | ===[[Princess]]=== | ||
{|class="wikitable table-green mw-collapsible mw-collapsed sortable" | {|class="wikitable table-green mw-collapsible mw-collapsed sortable" | ||
!Name | !Name | ||
!Required | !Required Level | ||
!Cost | !Cost | ||
!Defense boost | !Defense boost | ||
!Image | !Image | ||
|- | |- | ||
| | |Debtante Gown | ||
| | |1 | ||
| | |100 | ||
| | |1 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Silk Gown | ||
| | |2 | ||
| | |140 | ||
| | |3 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Peasent Gown | ||
| | |3 | ||
| | |210 | ||
| | |6 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Embroidered Gown | ||
| | |4 | ||
| | |310 | ||
| | |8 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Polka-Dot Gown | ||
| | |5 | ||
| | |430 | ||
| | |11 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Celestial Gown | ||
| | |6 | ||
| | |570 | ||
| | |14 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Sailor Gown | ||
| | |7 | ||
| | |730 | ||
| | |17 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Woolly Gown | ||
| | |8 | ||
| | |920 | ||
| | |19 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Queen Bee Gown | ||
| | |9 | ||
| | |1100 | ||
| | |22 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Nurse Gown | ||
| | |10 | ||
| | |1300 | ||
| | |25 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Macho Gown | ||
| | |11 | ||
| | |1600 | ||
| | |27 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Chinese Gown | ||
| | |12 | ||
| | |1900 | ||
| | |30 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Punk Gown | ||
| | |13 | ||
| | |2200 | ||
| | |32 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Heart Gown | ||
| | |14 | ||
| | |2500 | ||
| | |35 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Witch Gown | ||
| | |15 | ||
| | |2900 | ||
| | |38 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Colorful Gown | ||
| | |17 | ||
| | |3700 | ||
| | |44 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Super Gown | ||
| | |19 | ||
| | |4600 | ||
| | |49 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Floral Gown | ||
| | |21 | ||
| | |5500 | ||
| | |55 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Hero Gown | ||
| | |23 | ||
| | |6600 | ||
| | |60 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Maid Gown | ||
| | |25 | ||
| | |7800 | ||
| | |66 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Olympian Gown | ||
| | |27 | ||
| | |9000 | ||
| | |71 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Futuristic Gown | ||
| | |29 | ||
| | |10000 | ||
| | |77 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Crystal Gown | ||
| | |32 | ||
| | |12000 | ||
| | |86 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Disco Gown | ||
| | |35 | ||
| | |15000 | ||
| | |95 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Wedding Gown | ||
| | |38 | ||
| | |17000 | ||
| | |103 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Kimono Gown | ||
| | |41 | ||
| | |20000 | ||
| | |112 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |||
|- | |||
|Sweet Gown | |||
|44 | |||
|23000 | |||
|121 | |||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Valkyrie | ||
| | |47 | ||
| | |27000 | ||
| | |130 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Legendary Gown | ||
| | |50 | ||
| | |30000 | ||
| | |139 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |||
|- | |||
|Ragged Gown | |||
|N/A | |||
|50 | |||
|0 | |||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|} | |} | ||
Line 2,079: | Line 2,103: | ||
!Image | !Image | ||
|- | |- | ||
| | |Budding Flower | ||
| | |1 | ||
| | |100 | ||
| | |1 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Cherry Blossom | ||
| | |2 | ||
| | |140 | ||
| | |4 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Scribble Flower | ||
| | |3 | ||
| | |210 | ||
| | |8 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Stained-Glass Flower | ||
| | |4 | ||
| | |310 | ||
| | |10 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Polka-Dot Flower | ||
|5 | |||
|430 | |||
|14 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Violet | ||
| | |6 | ||
| | |570 | ||
| | |17 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Mandrake | ||
| | |7 | ||
| | |730 | ||
| | |21 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Woolly Flower | ||
| | |8 | ||
| | |920 | ||
| | |24 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Dandelion | ||
| | |9 | ||
| | |1100 | ||
| | |28 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Dried Flower | ||
| | |10 | ||
| | |1300 | ||
| | |31 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Macho Flower | ||
| | |11 | ||
| | |1600 | ||
| | |34 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Sunflower | ||
| | |12 | ||
| | |1900 | ||
| | |38 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Mushroom Flower | ||
| | |13 | ||
| | |2200 | ||
| | |41 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Heart Flower | ||
| | |14 | ||
| | |2500 | ||
| | |45 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Rose Suit | ||
| | |15 | ||
| | |2900 | ||
| | |48 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Peacock Flower | ||
| | |17 | ||
| | |3700 | ||
| | |55 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Sper Flower | ||
| | |19 | ||
| | |4600 | ||
| | |62 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Four-Leaf Clover | ||
| | |21 | ||
| | |5500 | ||
| | |69 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Hero Flower | ||
| | |23 | ||
| | |6600 | ||
| | |76 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Sea Anemone Flower | ||
| | |25 | ||
| | |7800 | ||
| | |84 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Lotus | ||
| | |27 | ||
| | |9000 | ||
| | |90 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Robot Flower | ||
| | |29 | ||
| | |10000 | ||
| | |98 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Cactus Flower | ||
| | |32 | ||
| | |12000 | ||
| | |108 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Goddess Flower | ||
| | |35 | ||
| | |15000 | ||
| | |120 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Rafflesia | ||
| | |38 | ||
| | |17000 | ||
| | |130 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Crystal Flower | ||
| | |41 | ||
| | |20000 | ||
| | |142 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |||
|- | |||
|Venus Flytrap | |||
|44 | |||
|23000 | |||
|153 | |||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |||
|- | |||
|Flower Bouqet | |||
|47 | |||
|27000 | |||
|164 | |||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |||
|- | |||
|Legendary Flower | |||
|50 | |||
|30000 | |||
|176 | |||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Ragged Flower | ||
| | |N/A | ||
| | |50 | ||
| | |0 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|} | |} | ||
Line 2,255: | Line 2,291: | ||
!Image | !Image | ||
|- | |- | ||
| | |Thrall Suit | ||
| | |1 | ||
| | |100 | ||
| | |1 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Rose Suit | ||
| | |2 | ||
| | |140 | ||
| | |4 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Lovely Suit | ||
| | |3 | ||
| | |210 | ||
| | |8 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Leprechaun Suit | ||
| | |4 | ||
| | |310 | ||
| | |12 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Polka-Dot Suit | ||
| | |5 | ||
| | |430 | ||
| | |16 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |White Suit | ||
| | |6 | ||
| | |570 | ||
| | |19 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Plaid Suit | ||
| | |7 | ||
| | |730 | ||
| | |23 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Woolly Suit | ||
| | |8 | ||
| | |920 | ||
| | |26 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Leather Suit | ||
| | |9 | ||
| | |1100 | ||
| | |30 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Magician Suit | ||
| | |10 | ||
| | |1300 | ||
| | |35 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Macho Suit | ||
| | |11 | ||
| | |1600 | ||
| | |38 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Darkness Suit | ||
| | |12 | ||
| | |1900 | ||
| | |42 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Stylish Suit | ||
| | |13 | ||
| | |2200 | ||
| | |45 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Heart Suit | ||
| | |14 | ||
| | |2500 | ||
| | |49 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Frilly Suit | ||
| | |15 | ||
| | |2900 | ||
| | |54 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Sweet Suit | ||
| | |17 | ||
| | |3700 | ||
| | |61 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Super Suit | ||
| | |19 | ||
| | |4600 | ||
| | |68 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Velvet Suit | ||
| | |21 | ||
| | |5500 | ||
| | |77 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Hero Suit | ||
| | |23 | ||
| | |6600 | ||
| | |84 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Brat Suit | ||
| | |25 | ||
| | |7800 | ||
| | |92 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Silver Suit | ||
| | |27 | ||
| | |9000 | ||
| | |100 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Gift Suit | ||
| | |29 | ||
| | |10000 | ||
| | |108 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Gold Suit | ||
| | |32 | ||
| | |12000 | ||
| | |120 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Tin Suit | ||
| | |35 | ||
| | |15000 | ||
| | |132 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |||
|- | |||
|Demon Suit | |||
|38 | |||
|17000 | |||
|144 | |||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Kimono Suit | ||
| | |41 | ||
| | |20000 | ||
| | |156 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |||
|- | |||
|Platinum Suit | |||
|44 | |||
|23000 | |||
|169 | |||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Aquarium Suit | ||
| | |47 | ||
| | |27000 | ||
| | |182 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Legendary Suit | ||
| | |50 | ||
| | |30000 | ||
| | |194 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Ragged Suit | ||
| | |N/A | ||
| | |50 | ||
| | |0 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|} | |} | ||
Line 2,431: | Line 2,479: | ||
!Image | !Image | ||
|- | |- | ||
| | |Sprite Raiment | ||
| | |1 | ||
| | |100 | ||
| | |1 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Leather Raiment | ||
| | |2 | ||
| | |140 | ||
| | |5 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Bee Raiment | ||
| | |3 | ||
| | |210 | ||
| | |9 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Flower Raiment | ||
| | |4 | ||
| | |310 | ||
| | |13 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Polka-Dot Raiment | ||
| | |5 | ||
| | |430 | ||
| | |17 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Iron Raiment | ||
| | |6 | ||
| | |570 | ||
| | |21 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Poncho Raiment | ||
| | |7 | ||
| | |730 | ||
| | |25 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Woolly Raiment | ||
| | |8 | ||
| | |920 | ||
| | |29 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Silver Raiment | ||
| | |9 | ||
| | |1100 | ||
| | |33 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Lumberjack Raiment | ||
| | |10 | ||
| | |1300 | ||
| | |38 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Macho Raiment | ||
| | |11 | ||
| | |1600 | ||
| | |41 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Wind Raiment | ||
| | |12 | ||
| | |1900 | ||
| | |46 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Colorful Raiment | ||
| | |13 | ||
| | |2200 | ||
| | |49 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Heart Raiment | ||
| | |14 | ||
| | |2500 | ||
| | |54 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Wisdom Raiment | ||
| | |15 | ||
| | |2900 | ||
| | |59 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Fluffy Raiment | ||
| | |17 | ||
| | |3700 | ||
| | |67 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Super Raiment | ||
| | |19 | ||
| | |4600 | ||
| | |75 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Spirit Raiment | ||
| | |21 | ||
| | |5500 | ||
| | |84 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Hero Raiment | ||
| | |23 | ||
| | |6600 | ||
| | |92 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Crystal Raiment | ||
| | |25 | ||
| | |7800 | ||
| | |101 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Dark Raiment | ||
| | |27 | ||
| | |9000 | ||
| | |109 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Kyudo Raiment | ||
| | |29 | ||
| | |10000 | ||
| | |118 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Fairy Raiment | ||
| | |32 | ||
| | |12000 | ||
| | |131 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Ballet Raiment | ||
| | |35 | ||
| | |15000 | ||
| | |145 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Sacred Raiment | ||
| | |38 | ||
| | |17000 | ||
| | |158 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Robot Raiment | ||
| | |41 | ||
| | |20000 | ||
| | |171 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Dragon Raiment | ||
| | |44 | ||
| | |23000 | ||
| | |185 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Heavy Metal Raiment | ||
| | |47 | ||
| | |27000 | ||
| | |199 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
| | |Legendary Raiment | ||
| | |50 | ||
| | |30000 | ||
| | |213 | ||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |[[File:Needed.png|x180px]] | ||
|- | |- | ||
|Ragged Raiment | |||
|N/A | |||
|50 | |||
|0 | |||
|[[File:Needed.png|x180px]] | |||
|} | |} |